2020 рік

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Двадцять сьомої сесії сільської ради сьмого скликання

21.06.2019 року                                                                                                484

с. Долматівка

Про місцеві податки на 2020 рік

Відповідно до статей 26, 59, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України, беручи до уваги  Постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та економічної реформи в АПК, обліку, управління та приватизації комунальної власності територіальної громади, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості згідно з додатком 1.

1.1. Визначити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатками 1.1;

1.2. Встановити пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 1.2.

2. Встановити транспортний податок в розмірі, визначеному статтею 267 Податкового кодексу України, згідно з додатком 2.

3. Встановити єдиний податок для суб’єктів господарювання згідно з додатком 3.

4. Встановити земельний податок згідно з додатком 4:

4.1. Визначити ставки земельного податку згідно з додатком 4.1;

4.2. Визначити пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 4.2.

5. Оприлюднити дане рішення на веб-сайті сільської ради та у районній газеті «Голопристанський вісник» не пізніше як у 2-денний строк з дня його прийняття.

6. Рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.

7. Визнати таким, що втрачає чинність з 01 січня 2020 року рішення ХІV сесії сільської ради сьомого скликання від 12 липня 2018 року № 176  «Про місцеві податки та збори на 2019 рік».

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічної реформи в АПК, обліку, управління та приватизації комунальної власності територіальної громади.

В.о. сільського голови                                                         А.І.Баранова

https://rada.info/upload/users_files/34381816/56b0ca03784f2f9e6feaee8686e41a36.doc Додатки