Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій

Долматівської сільської ради

Голопристанського району Херсонської області

1. Долматівська сільська рада Голопристанського району Херсонської області:

Адреса: 75662, пров. Шкільний, с. Долматівка, Голопристанський район, Херсонська область.

Код ЄДРПОУ: 34381816.

Офіційний веб-сайт: http://dolmativska.gromada.org.ua/

Адреси електронної пошти: 34381816@mail.gov.ua та  dolmativkarada@ukr.net.

2. Нововолодимирівський старостат (с.Нововолодимирівка, с.Зеленотропинське, с.Сліпушинське) Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

Адреса: 75660, вул. Слави, 24 а, с. Нововолодимирівка, Голопристанський район, Херсонська область.

Адрес електронної пошти: n.vlad1978@ukr.net.

3. Добропільський старостат (с.Добропілля, с.Київка, селища Світанок та Новоселівка) Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

Адреса: 75663, вул. Соборна, 32, с. Добропілля, Голопристанський район, Херсонська область.

Адрес електронної пошти: dobropillarada@ukr.net.

4. Відділ освіти, культури, молоді і спорту, туризму та охорони культурної спадщини Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

Адреса: 75660, вул. Слави, 24а, с. Нововолодимирівка, Голопристанський район, Херсонська область.

Код ЄДРПОУ: 42047177.

Адрес електронної пошти: novovladosvita2018@ukr.net.

5. Зеленотропинський сільський клуб Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

Адреса: 75661, пров. Шкільний, 2, с. Зеленотропинське, Голопристанський район, Херсонська область.

6. Сліпушинський сільський клуб Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

Адреса: 75660, вул. Миру, 9а, с. Сліпушинське, Голопристанський район, Херсонська область.

7. Нововолодимирівський будинок культури Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

Адреса: 75660, вул. Слави, 16а, с. Нововолодимирівка, Голопристанський район, Херсонська область.

8. Долматівський сільський клуб Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

Адреса: 75662, вул. Т.Шевченка, с. Долматівка, Голопристанський район, Херсонська область.

9. Добропільський комунальний заклад «Культурно-дозвілевий комплекс «Джерело» Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

Код ЄДРПОУ: 40165353.

10. Зеленотропинська бібліотека Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

11. Нововолодимирівса бібліотека Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

12. Долматівська бібліотека Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

Адреса: 75662, вул. Т.Шевченка, 32, с. Долматівка, Голопристанський район, Херсонська область.

13. Комунальна установа «Долматівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

Код ЄДРПОУ: 42031497.

14. Добропільський ЗПЗСО Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

Адреса: 75663, вул. Шкільна, 13, с. Добропілля, Голопристанський район, Херсонська область.

Код ЄДРПОУ: 24949890.

15. Долматівський ЗПЗСО Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

Адреса: 75662, вул. Т.Шевченка, 33, с. Долматівка, Голопристанський район, Херсонська область.

Код ЄДРПОУ: 24953153.

16. Нововолодимирівський ЗПЗСО Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

Адреса: 75660, вул. Слави, 24 д, с. Нововолодимирівка, Голопристанський район, Херсонська область.

Код ЄДРПОУ: 24952952.

17. Добропільський ДНЗ «Сонечко» Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

Адреса: 75663, вул. Центральна, 50, с. Добропілля, Голопристанський район, Херсонська область.

Код ЄДРПОУ: 34137721.

18. Долматівський ДНЗ «Колосок» Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

Код ЄДРПОУ: 33679754.

19. Нововолодимирівський ДНЗ «Калинка» Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

Адреса: 75660, вул. Слави, 26а, с. Нововолодимирівка, Голопристанський район, Херсонська область.

Код ЄДРПОУ: 34137606.

20. Зеленотропинський ДНЗ «Берізка» Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області:

Адреса: 75661, пров. Шкільний, 1, с. Зеленотропинське, Голопристанський район, Херсонська область.

Код ЄДРПОУ: 33965202.