Про карантинні заходи на території Долматівської ОТГ

Дата: 07.05.2021 09:22

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

07.05.2021                                                                                                         №54 /од

с.Долматівка

Про карантинні заходи на території

Долматівської ОТГ

З метою запобігання поширенню на території Долматівської ОТГ  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — COVID-19), відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), керуючись протоколом №11 засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 травня 2021 року, ст.. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Продовжити вжиття на території Долматівської ОТГ протиепідемічних заходів, передбачених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами).

2. На період поминальних днів, Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:

2.1.  забороняється вживання спиртних напоїв на кладовищах та в інших місцях поховань під час поминальних днів;

2.2. Інспекторам по роботі з громадськістю Красновій Л.В., Чечину П.М., Тимошенку М.В., забезпечити посилене чергування спільно з ГУ Національної поліції в області, управлінням патрульної поліції в області та реагування на випадки порушення підпункту 2.1. цього розпорядження.

2.3.  Забезпечити посилений контроль за дотриманням протиепідемічних заходів під час поминальних днів, Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,  зокрема щодо:

- наявності засобів індивідуального захисту у громадян;

- дотримання дистанції між людьми не менш як 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням осіб стоячи;

- недопущення знаходження більше ніж однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому залі;

- заборони роздачі їжі та напоїв населенню, а також розгортання польових  кухонь.

3. Рекомендувати начальнику  відділу освіти, культури, молоді і спорту, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області Гук Л.Г.:

3.1. Дозволити, починаючи з  11 травня 2021 року роботу закладів повної загальної середньої освіти Долматівської сільської ради  для учнів 5 – 10 класів за умови дотримання протиепідемічних заходів, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 23 квітня 2021 року №4.

3.2. Відновити освітній процес у приміщеннях закладів позашкільної освіти.

3.3. Забезпечити можливість навчання окремих учнів на дистанційній формі у разі виявлення їх батьками такого бажання.

3.4.Організувати з дотриманням протиепідемічних заходів прийом документів для зарахування дітей до перших класів на 2021/2022 навчальний рік, проведення конкурсного відбору до 5-10 класів ЗПЗСО з дотриманням вимоги – не більше 10 осіб в одному приміщенні.

3.5. Довести це розпорядження до керівників ЗПЗСО.

4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                     В.С. Данилів