2018 рік

https://Декларація Чайковської Т.Ф.

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  09.11.2018                                                                     № 131/од

с. Долматівка

Про проведення перевірки, передбаченої

Законом України «Про очищення влади»

Відповідно до п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563:

1. Провести по Долматівській сільській раді перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади» (далі – перевірка) щодо посадових осіб Долматівської сільської ради (крім виборних посад) спеціаліста І категорії по земельних питаннях, Чайковської Тетяни Федорівни, встановивши дату початку проведення перевірки 13.11.2018

2. Відповідальною особою за проведення перевірки (далі – відповідальна особа) визначити спеціаліста І категорії з кадрової роботи Андрієць С.І.

3.Чайковській Т.Ф. у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати відповідальній особі:

1) у разі незастосування заборон, передбачених частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»:

власноручно написану заяву про те, що до них не застосовуються заборони, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563;

копії: сторінок паспорта громадянина України з даними про прізвище, ім'я та по батькові, видачу паспорта та місце реєстрації; документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік;

2) у разі застосування заборон, передбачених частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»:

власноручно написану заяву про те, що до них застосовуються  заборони, та про згоду на оприлюднення відомостей щодо них за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.

4. Попередити Чайковську Т.Ф. про те, що неподання нею заяви, або повідомлення нею у заяві про застосування до неї заборони, визначеної частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», є підставою для  звільнення із займаної посади.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

В.о. сільського голови                                                А.І.Баранова

З розпорядженням ознайомлена: -------------- С.І. Андрієць

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  18.06.2018                                                                     № 74/од

с. Долматівка

Про проведення перевірки, передбаченої

Законом України «Про очищення влади»

1. Провести по Долматівській сільській раді перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади» (далі – перевірка) щодо посадових осіб Долматівської сільської ради (крім виборних посад) згідно зі списком, що додається, встановивши дату початку проведення перевірки 18.06.2018

3. Посадовим особам, зазначеним в додатку до цього розпорядження, у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати відповідальній особі:

4. Попередити працівників сільської  ради, стосовно яких проводиться перевірка, про те, що неподання ними заяви, або повідомлення ними у заяві про застосування до них заборони, визначеної частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», є підставою для  звільнення із займаної посади.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

З розпорядженням ознайомлена: -------------- С.І. Андрієць

Додаток 1

Список посадових осіб, які підлягають перевірці, передбаченій Законом України «Про очищення влади»

Прізвище, імя, по-батькові